KONST / Litografier / Färglitografi 16463243
nr 1646 3243
Färglitografi
Lars-Erik Falk. Signerad, numrerad 24/25. Färglitografi, bildmått: 19x27 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 07:20:49)
Uppdatera
Visning
fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9
Auktionen
avslutas:
måndag 30 september kl 19:18:37
- Mitt bud
26/9 11:56:28
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor